FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Posty: 191

Skąd: Belfast/Letownia

PostWysłany: Pon 1:51, 09 Paź 2006    Temat postu: Regulamin 2007

1. Punktacja
Typujący podaje pełen wynik spotkania (np.: 3:0, 2:1, itp.). Na zakończenie kolejki wyniki typowane są porównywane z wynikami, jakie padły w rzeczywistości.
- prawidłowy typ: 1 punkt
- prawidłowy wynik meczu: 3 punkty
- złe typowanie: 0 punktów

2. W przypadku remisu
Pod uwagę w pierwszej kolejności bierzemy liczbę prawidłowych typów a następnie, w razie dalszego remisu, liczbę dokładnych wyników

3. Do kiedy obstawiamy
Obstawiamy mecze najpóźniej do godziny przed pierwszym meczem kolejki. Będzie się liczyła data wpisu postu lub data modyfikacji.
Zaczynamy od 16 kolejki typujemy do końca rundy wiosennej.

4. Mecz przerwany
Jeśli mecz został przerwany i niedokończony uwzględniamy wynik jaki padł w momencie zakończenia gry. Walkowery i wyniki meczu z innego terminu nie będą brane pod uwagę.

5. Nowi gracze
Jeżeli nowa osoba dołącza do "Typera" w trakcie trwanie sezonu na starcie otrzymuje połowę punktów najsłabszego gracza który brał udział we wszystkich typowaniach oraz liczbę punktów równą liczbie kolejek które miną np: jeśli dołączy po 5 kolejkach, a najsłabszy gracz w tym momencie ma na swoim koncie 20 punktów, nowy gracz otrzyma 15 punktów + punkty za typowanie kolejki w której dołączył do „Typera”)

6. Każdy użytkownik forum może typować wyniki używając tylko jednego nicku.

7. Szalik
Będzie można odebrać osobiście lub zostanie wysłany pocztą na wskazany adres. (ja tez biorę udział w typowanie jeśli wygram na co liczę Wink szalik przechodzi na kolejną osobę w tabeli)

Jeśli macie jakieś pytania lub sugestie proszę pisać w tym wątku.

Ostatnio zmieniony przez letowniak dnia Pon 18:16, 14 Maj 2007, w całości zmieniany 6 razy

PostWysłany: Pią 19:12, 23 Mar 2007    Temat postu:

ej a jak wygram to jak mi wyslecie poczta?

letowniak
moderator

Posty: 191

PostWysłany: Nie 0:29, 25 Mar 2007    Temat postu:

Tak, jak wygrasz podasz adres i prześlemy Ci na nasz koszt, lub odbierzesz osobiście jeśli będzie to możliwe - wszystko zależy od ciebie.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Łętowni@net Strona Główna -> Typer Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)