FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Kto pamięta te chwile:) dwa opisy :) w dwoch roznych gazet..

"B" klasa

Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 13

Skąd: Łętownia

PostWysłany: Sob 10:46, 16 Cze 2007    Temat postu: Kto pamięta te chwile:) dwa opisy :) w dwoch roznych gazet..

ŁĘTOWNIA - STAL STALOWA WOLA 2-3 (1-0)
1-0 Z. Słomiany (25), 1-1 Rybak (51), 2-1 E. Indycki (57), 2-2 Warczachowski (74), 2-3 Drozd (88-głową).
ŁĘTOWNIA: Kubasiewicz - M. Słomiany, D. Słomiany (75. A. Kolano), J. Kolano, Z. Słomiany - P. Kolano, P. Zastawny, K. Indycki, A. Zastawny - Wraga, E. Indycki.
STAL: Szewczyk (65. Wietecha) - Oczkowski (46. Drabik), Kasiak, Sałek, Rybak - Bieńko (46. Skiba), Drozd, Ożóg, Warczachowski - Michalak (46. Szarowski), Dziuba.

Sędziował Maciej Oręziak (Stalowa Wola). Żółta kartka: Sałek. Widzów 800.
Spotkanie obu drużyn było piłkarskim świętem w Łętowni, tak wielu ludzi nie było tam jeszcze nigdy na żadnym meczu. Gospodarze mieli być przysłowiowym chłopcem do bicia lecz piłkarze Stali męczyli się niemiłosiernie i dopiero w ostatnich minutach meczu zapewnili sobie awans. W 25. minucie Dominik Słomiany strzelił mocno, a piłka po odbiciu się od głowy bramkarza wylądowała wprost pod nogami Zbigniewa Słomianego, który z 2 metrów wbił piłkę do siatki.
Po przerwie kontaktowego gola zdobył Paweł Rybak silnym strzałem z 8 metrów. Kilka minut później Indycki dostał piłkę 18 metrów od bramki i zdecydował się na mocne uderzenie, po którym Piotr Szewczyk tylko odprowadził piłkę wzrokiem.
Bardziej doświadczeni goście lepiej wytrzymali ten mecz kondycyjnie i przeprowadzili dwie identyczne akcje, po których zdobyli gole. Dwukrotnie Marcin Drabik centrował z prawej strony boiska; najpierw piłkę dostał Tomasz Warczachowski i strzelił z kilku metrów po ziemi, a następnie Marek Drozd trafił głową i zapewniając swojemu zespołowi awans do następnej rundy

Ćwierćfinały piłkarskiego Pucharu Polski - Stalowa Wola
Łętownia - Stal Stalowa Wola 2-3 (1-0)
1-0 Z. Słomiany (23), 1-1 Rybak (50), 2-1 Indycki (55), 2-2 Warczachowski (72), 2-3 Drozd (85)
Łętownia: Kubasiewicz - A. Zastawny, M. Słomiany, P. Kolano, Indycki - P. Zastawny, Wraga, T. Kolano, J. Kolano - Z. Słomiany, D. Słomiany (75 A. Kolano).
Stal: Szewczyk (60 Wietecha) - Oczkowski, Kasiak, Sałek, Rybak - Bieńko, Drozd, Ożóg, Warczachowski - Michalak (46 Drabik), Dziuba.
Sędziował Maciej Oręziak ze Stalowej Woli. Widzów 800.
Czołowy zespół klasy A stawił twardy opór III-ligowcom. Do stanu 2-1 gospodarze mieli więcej z gry i zanosiło się na niespodziankę. Dopiero od momentu wejścia na plac gry doświadczonego bramkarza Tomasza Wietechy, goście przejęli inicjatywę i w końcówce strzelili 2 gole. Bramkę meczu zdobył jednak Indycki, który uderzył z 25 m w okienko i młody Szewczyk był bezradny.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Łętowni@net Strona Główna -> LKS Łętownia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)